vaste medewerkers

Erik-Jan Post,

directeur / onderwijs

+31570-547737 / +316-21872657
erik@theaterschip.nl
Erik-Jan werkt van dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 16.30 uur.

Diana Grootjans,

bedrijfsleider / theaterschool

+31570-547737
diana@theaterschip.nl
Aanmelden theaterschool gaat via info@theaterschip.nl
Diana werkt op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 9.30 uur tot 15.30 uur.

Rozemarijn Braeken,

producent / verhuur / productiehuis

+31570-547737 / +316-46736033
rozemarijn@theaterschip.nl
Rozemarijn werkt van dinsdag t/m vrijdag van 9.30 uur tot 16.00 uur.

Nejet Aissa,

productieleider

+31570-547737 / +316-46736033
nejet@theaterschip.nl
Nejet werkt van maandag & dinsdag van 9.00 uur tot 16.00 uur en donderdag van 9.00 uur tot 13.00 uur.

Bas Korf,

financien / marketing

+31570-547737
bas@theaterschip.nl
Bas werkt maandag van 10.30 uur tot 16.30 uur en op dinsdag, woensdag en donderdag van 9.00 uur tot 13.00 uur

Milou Brouwer,

nieuwe maker

+31570-547737
milou@theaterschip.nl
Milou werkt dinsdag en woensdag van 9.30 uur tot 16.30 uur.

freelance medewerkers

Het Theaterschip verzorgt jaarlijks meer dan 80 kleine of grote projecten binnenschools of buitenschools.
De inhoudelijke uitvoering van deze projecten ligt veelal in handen van freelancers die daarvoor per project worden gecontracteerd.

vrijwillige medewerkers

Het Theaterschip kan niet zonder de steun van vrijwillige medewerkers. Deze medewerkers helpen tijdens festivals en (zomer)producties. De leeftijd varieert van 14 jaar tot 64 jaar.

Theaterzaal huren?

Verhuur