Onze medewerkers

+31570-547737

Erik-Jan Post

directeur-bestuurder

+316-29364268
erik@theaterschip.nl
Erik-Jan werkt op maandagochtend, dinsdagochtend en vrijdag.

Diana Grootjans

hoofd bedrijfsvoering

+316-21872657
diana@theaterschip.nl
Diana werkt op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 9.30 uur tot 16.00 uur.

Kasper Scholten

artistiek coördinator

+316-18142707
kasper@theaterschip.nl
Kasper werkt van maandag t/m donderdag van 9.30 uur tot 16.00 uur.

Rozemarijn Braeken

projectleider en verhuur

+316-46736033
rozemarijn@theaterschip.nl
Rozemarijn werkt van dinsdag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 16.30 uur.

Milou Brouwer

projectleider en marketing

+316-15504037
milou@theaterschip.nl
Milou werkt van dinsdag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 15.30 uur.

Bas Korf

financieel medewerker

bas@theaterschip.nl
Bas werkt maandag van 9.00 uur tot 17.00 uur, dinsdag van 9.00 uur tot 13.00 uur en woensdag van 9.00 uur tot 15.00 uur

Emma Janssen

artistiek medewerker

emma@theaterschip.nl
Emma werkt maandag van 09.30 uur tot 16.00 uur, dinsdag van 09.30 uur tot 17.00 uur en donderdag van 09.30 uur tot 12.30 uur

freelance medewerkers

Het Theaterschip verzorgt jaarlijks meer dan 80 kleine of grote projecten, binnenschools of buitenschools.
De inhoudelijke uitvoering van deze projecten ligt veelal in handen van freelancers die daarvoor per project worden gecontracteerd.

vrijwillige medewerkers

Het Theaterschip kan niet zonder de steun van vrijwillige medewerkers. Deze medewerkers helpen tijdens festivals en (zomer)producties. De leeftijd varieert van 14 jaar tot 64 jaar.

Theaterzaal huren?

Verhuur