Onze medewerkers

+31570-547737 / +316-46736033

Erik-Jan Post

directeur

+316-21872657
erik@theaterschip.nl
Erik-Jan werkt van dinsdag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 17.00 uur.

Diana Grootjans

bedrijfsleider

diana@theaterschip.nl
Diana werkt op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 9.30 uur tot 16.00 uur.

Kasper Scholten

artistiek coördinator

kasper@theaterschip.nl
Kasper werkt op dinsdag en woensdag.

Rozemarijn Braeken

productieleider en verhuur

rozemarijn@theaterschip.nl
Rozemarijn werkt van dinsdag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 16.30 uur.

Milou Brouwer

projectmedewerker en marketing

milou@theaterschip.nl
Milou werkt van dinsdag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 15.30 uur.

Bas Korf

financiën

bas@theaterschip.nl
Bas werkt maandag van 9.00 uur tot 17.00 uur, dinsdag van 9.00 uur tot 15.00 uur en en donderdag van 9.00 uur tot 13.00 uur

Elena Iachininoto

nieuwe maker

elena@theaterschip.nl
Elena werkt dinsdag en donderdag.

freelance medewerkers

Het Theaterschip verzorgt jaarlijks meer dan 80 kleine of grote projecten binnenschools of buitenschools.
De inhoudelijke uitvoering van deze projecten ligt veelal in handen van freelancers die daarvoor per project worden gecontracteerd.

vrijwillige medewerkers

Het Theaterschip kan niet zonder de steun van vrijwillige medewerkers. Deze medewerkers helpen tijdens festivals en (zomer)producties. De leeftijd varieert van 14 jaar tot 64 jaar.

Theaterzaal huren?

Verhuur