Onze medewerkers

Kantoornummer: +31570-547737

Erik-Jan Post

directeur-bestuurder

+316-29364268
erik@theaterschip.nl
Erik-Jan werkt op dinsdag, woensdag en donderdag.

Diana Grootjans

hoofd bedrijfsvoering

+316-21872657
diana@theaterschip.nl
Diana werkt op dinsdag, woensdag en vrijdag.

Fieke van der Panne

artistiek coördinator

+316-18142707
fieke@theaterschip.nl
Fieke werkt op dinsdag en woensdag.

Kasper Scholten

artistiek coördinator

kasper@theaterschip.nl

Kasper werkt van maandag tot en met donderdag.

Rozemarijn Braeken

projectleider en verhuur

+316-46736033
rozemarijn@theaterschip.nl
Rozemarijn werkt van dinsdag tot en met vrijdag.

Nienke Schoemaker

projectmedewerker

+316-15504037
nienke@theaterschip.nl
Nienke werkt op dinsdag, woensdag en vrijdag.

Milou Brouwer

projectleider en marketing

+316-15504037
milou@theaterschip.nl
Milou werkt van maandag tot en met donderdag.

Bas Korf

financieel medewerker

bas@theaterschip.nl
Bas werkt op maandag, dinsdagochtend en woensdag.

Jordi Kwakkel

artistiek medewerker

jordi@theaterschip.nl
Jordi werkt op dinsdag en woensdag.

Fleur Janssen

facilitair medewerker

fleur@theaterschip.nl

freelance medewerkers

Het Theaterschip verzorgt jaarlijks meer dan 80 kleine of grote projecten, binnenschools of buitenschools.
De inhoudelijke uitvoering van deze projecten ligt veelal in handen van freelancers die daarvoor per project worden gecontracteerd.

vrijwillige medewerkers

Het Theaterschip kan niet zonder de steun van vrijwillige medewerkers. Deze medewerkers helpen tijdens festivals en (zomer)producties. De leeftijd varieert van 14 jaar tot 64 jaar.

Theaterzaal huren?

Verhuur