06.07.25

Havenkwartier Deventer - Theaterschip

Wij zijn bang – vooral voor onszelf & De Finale

45 minuten
Zondag 6 juli om 12.00u
Reserveer je gratis ticket onderaan deze pagina.

Niet één, maar twee voorstellingen van Theater Broedplaats Amersfoort! 
 
In Wij zijn bang – vooral voor onszelf nemen Ramiro Snackey en Martijn van Aalten je mee in hun beleving van onzekerheid. Hoe beïnvloedt het ons dagelijks leven? Hoe verstoppen we het, of omarmen we het juist? Misschien herken je jezelf wel… Maar genieten mag natuurlijk ook! 
 
In De Finale staan twee wereldberoemde atleten staan oog in oog in een zinderende finale. Ze strijden om de titel. Wie grijpt de overwinning? En wie bezwijkt er onder de spanning? 
 
Concept en spel Wij zijn bang – vooral voor onszelf: Ramiro Snackey en Martijn van Aalten 
Concept en spel De Finale: Cleo van Bergeijk, Nona Schenk en Sofie Morsch 

 
Vijftig jongeren en makers van vijf verschillende productiehuizen reizen af naar het Havenkwartier om hun podiumkunsten te tonen aan het publiek van Poolshoogte tijdens RE-ACT. Productiehuizen waarin jongeren de kans krijgen zichzelf als podiumkunstenaar te ontplooien en performances te ontwikkelen die zij zelf willen maken. Rauw, brutaal, soms experimenteel, maar altijd van hoog niveau.

Deel dit bericht op Bekijk het volledige programma