Theaterschip
Het ene moment liggen we lekker in bad.
Op een aarde die wemelt van het leven.
In een heelal dat bruist van de sterren en planeten.
En dan
– fits! –
Verdampt de realiteit.
Het einde is begonnen.
Het begin van het einde.
Welkom.
Het is tijd.
Tijd om te stoppen met doen.
We hebben genoeg gedaan.
De realiteit legt zijn loodje.
Terwijl de wereld zijn laatste ronde maakt ligt ons lichaam stil.
De Bron
Is een interactieve luisterwandeling waarin de tijd ons naar een einde heeft gebracht. Maar het feit dat zelfs het eindeloze eindigt, betekent dat dan ook dat ons verhaal hier moet eindigen? Als iets stuk gaat en niet te repareren lijkt. Dan zorgt de mens toch gewoon voor een nieuw exemplaar? Voor de laatste keer proberen we ons de herinneringen te herinneren. Samen maken we een route door de tijd waardoor alles een toekomst kreeg. En spoelen we terug voordat de klok begon met tikken. Het niets. We vergeten dat van toen. Niet straks. Maar Nu. Nergens naartoe en volledig samensmelten in het niets. Met alles. Met de oneindigheid. Maar waar zijn we dan?
Publiek loopt tijdens de voorstelling een route van 300 meter. De toegangspaden zijn semi-verhard. De wandelroute is onderdeel van de voorstelling. De zitplaatsen bevinden zich in een badkuip. Ben je minder goed ter been? Neem dan van tevoren contact op.
Spel: Tommie Kinneging en Nikki Terberg
Regie: Nikki Terberg
Decor: Leonard Versteeg
Dramaturgie: Iris van Lieshout
Audio en techniek: Robin te Selle
Tekst: Nikki Terberg


Mogelijk gemaakt door
Agenda
Audities Vooropleiding Theaterschip
Wil jij je verder ontwikkelen als theatermaker of -performer? Dan is de Vooropleiding Theaterschip precies wat je zoekt! Meld je nu aan.
Bekijk meer
Operatie PLOP op Oeverloos
Bezoek van 18 t/m 20 september OPERATIE PLOP op Festival Oeverloos in Zutphen!
Bekijk meer
Proefles Theaterschool
Ben je graag bezig met theater en improvisatie? Meld je nu aan voor de gratis proefles van de Theaterschool!
Bekijk meer