03.07.26
3, 4 en 5 juli is het tijd voor Poolshoogte!
Markeer 3, 4 en 5 juli in je agenda, want dan is het tijd voor de zesde editie van Poolshoogte! Hét makersfestival in het Havenkwartier van Deventer tijdens Deventer Op Stelten.
Tijdens Poolshoogte presenteren we unieke performances van jonge professionals en aanstormende podiumkunsttalenten. Het programma is een mix van muziektheater, dans, performance en mime. Als toeschouwer hoef je niet alleen te kijken, maar word je ook uitgenodigd om actief deel te nemen aan voorstellingen. Met maar liefst 74 voorstellingen in drie dagen heeft Poolshoogte nog nooit zo’n vol en divers programma gehad! Kom je ook?
📆 3 / 4 / 5 juli
📍 Havenkwartier Deventer
🎫 Gratis!
Trailer Poolshoogte
Agenda
Meld je aan voor het Dickens Festijn!
Wil jij een rol spelen tijdens het Dickens Festijn en in kostuum rondlopen in het Bergkwartier van Deventer? Meld je dan nu aan!
Bekijk meer
Première Onderons
Hey! Willem geeft een huisfeestje en jij bent uitgenodigd! Kom je ook? Het drinken staat koud!
Bekijk meer